PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 185
ocen
7,9 10 1 34185
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

muzyka w zwiastunie

ocenił(a) film na 8

mam prośbę, czy ktoś wie co to za piekna muzyka w zwiastunie filmu?

katies

Dołączam się do prośby, moje klimaty!
Pewnie ktoś odpowie po premierze.

ocenił(a) film na 8
BUNCH

mam nadzieję. bo szukam i szukam muzyki Włodzimierza Pawlika ale nie ma nigdzie soundtracku z filmu :(

katies

Muzyka ze zwiastuna nie musi być zaliczona do filmu.
Czekaj, zaraz zapytam się producenta (jak mi sie uda) ;]

ocenił(a) film na 8
BUNCH

czekam z niecierpliwością.
ostatnio słucham jej ze zwiastunem :)
czekam na wieści!

ocenił(a) film na 9
katies

jak to po premierze jak np. ja bylam juz na nim w kinie ok. 20 czy 24 pazdziernika, nie pamietam.

margheritta

Wysłąłem maila do Kompozytora ale milczy :(

katies

Minęły ponad 3 lata i nikt nie znalazł tego utworu, ja też szukam ale bez rezultatów. W komentarzu na youtube do zwiastunu filmu, ktoś napisał, że to Anthony Philips - Speak of Remarkable Things, ale nigdzie nie ma w internecie tego utworu. Więc albo to ściema albo faktycznie nie można tego nigdzie odsłuchać. Ostatnio słyszałem ten utwór w radiowej 3, który został użyty do reklamy audycji "Czesław Miłosz w Polskim Radiu".

kubus400m

Witaj, ciekawe że ktoś odkopał ten temat. Dla mnie sprawa jest prosta. Muzykę skomponował jakiś kompozytor, sprzedał na warunkach. Teraz z rzadka dostaje tantiemy. Więc nie jest to osiągalny kawałek.

Szukałem też szmat czasu pewnej muzyki wykorzystanej w recenzji gry Splinter Cell Conviction w serwisie Gametrailer i w zeszłym roku w Polsacie. Zaskoczyło mnie to, że muzyka wędruje przez internetowe produkcje aż po telewizje, i to ta sama przecież. Pisałem tam i tam. Milczy GT, milczy dziadowski jak wiemy Polsat. Zero efektów. Pewne utwory są spisane na straty.

Przy okazji tej dygresji, chodziło mi o tę muzykę:
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-splinter-cell/50616

ocenił(a) film na 10
BUNCH

jest nadzieja! http://www.wlodekpawlik.com/wydarzenia-/items/muzyka-z-filmu-pora-umierac-na-cd. html

mamladneimie

O! Dziękuję. Ja już przestałem się interesować tą muzyką za tak długi czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones