PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 188
ocen
7,9 10 1 34188
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

Kompletnie nie rozumiem tego, jak to się stało, że tak wyjątkowy film, film będący dziełem sztuki nie odniósł sukcesu na świecie. Jak mogło do tego dojść? Film "Pora umierać" jest absolutnie wyjątkowy i jest dziełem sztuki. Pokażcie mi jakikolwiek inny film w którym główną rolę zagrała 91 letnia aktorka. I zagrała świetnie. Do tego wspaniała fabuła poruszająca bardzo ważny temat jakim jest starość. Każdy z nas przecież kiedyś będzie stary. Film ma również przepiękne zdjęcia i cudowną muzykę. Nie umiem pojąć jak to możliwe, że takie dzieło sztuki jak Pora Umierać przeszło bez rozgłosu na świecie. Nie rozumiem tego świata :) Ten film był wyświetlany na festiwalu w Montrealu, i co? I nic? Kpiny... :) Jestem przekonany, że wielu wielbicieli kina na całym świecie z chęcią delektowałoby się tym obrazem, ale niestety nie jest im to dane, ponieważ nie znają tego filmu. Ten film jest znany tylko w Polsce i w Japonii. Nawet w Polsce jest słabo znany, wystarczy popatrzeć jak mało ma głosów na Filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones