PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 188
ocen
7,9 10 1 34188
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

Przyznam się szczerze, że kiedy pierwszy raz obejrzałam ten film to wydawał mi się nieco nudnawy. Za drugim razem usiadłam wypoczęta, włączyłam film i...płakałam jak małe dziecko. Film wyjątkowo smutny bo niestety wielu starszych ludzi znajduje się w takiej sytuacji jak główna bohaterka - "no fajnie ale kopnij już w kalendarz bo majątek trzeba podzielić itp, itd". Toksycznych krewnych nie brakuje. Piękne ujęcia, muzyka, piesek którym wielu się tu na forum zachwyca ;) ale przede wszystkim ujęła mnie pani Danuta w roli Anieli. Myślę, że wielu chciałoby mieć taką babcię. Film na pewno warty obejrzenia. Fajnie, że wzięto na tapetę problemy ludzi w podeszłym wieku a nie ciągle piękni, młodzi, zakochani a na koniec happy end na ekranie. Ten film sprawił, że zaczęłam patrzeć zupełnie inaczej na wybryki starszej pani, której pomagałam kiedy byłam za granicą. Bardzo zaborcza, jakby chciała mieć otaczających ją ludzi tylko dla siebie. Oby nikogo z nas nie spotkały na starość takie przykrości jak panią Anielę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones