PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 185
ocen
7,9 10 1 34185
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

9/10

użytkownik usunięty

Film genialny. Oryginalne, dobrze zrobione kino. Film mówiący o dojrzałości, pogodzie
ducha, marzeniach, wolności, przywiązaniu, sensie życia, odrobinie nieba na ziemi, takiego
swojego azylu, świątyni ducha. Mistrzowska, wzruszająca, urzekająca pani Danuta
przyozdabia ten film swoją charyzmą, spokojem, osobowością, jak ja ją uwielbiam. Klimat
filmu taki spokojny, melancholijny, i ta czerń- biel super. Film jako jeden z nielicznych
poruszył mnie dogłębnie

ocenił(a) film na 10

Wzruszył mnie, ale jednocześnie bardzo zasmucił, czy to tak musi wyglądać, taki ma być koniec!

już nie pamiętam kiedy podczas oglądania filmu tak miło mi się patrzyło w ekran monitora... Pani Danuta Szaflarska zagrała prześwietnie w towarzystwie prześwietnego psa :)
Niby w filmie się nic nie dzieje, niby to zwykłe dni starszej kobiety... ale widok właśnie tej 92 latki biegającej po schodach, huśtającej się na huśtawce, cieszącej się pięknem przyrody w czasie deszczu jest na prawdę niesamowity... do tego jej podejście do życia... ahh...
Bardzo wzruszający... a moment = SPOILER= gdy stwierdziła że to jeszcze nie czas na umieranie mnie rozwalił :) cud kobieta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones